Orijinal Matcha Çayı / PREMIUM MATCHA ÇAYI


2019’ un En Popüler Zayıflama Ürünü


Zayıflamada Japon Devrimi


ORİJİNAL


MATCHA


PREMIUM JAPANESE 


 


49 ₺ yerine sadece 40 ₺


Ve üstelik 15 ₺ değerinde Form çayı hediye...


kapıda ödeme kolaylığıyla kargoda bedava 


 


Matcha Çayı Nedir?


 


Geleneksel Japon Çay Seremonileri’nde içilen çay Matcha, gölgede yetiştirilen çay ağacı yapraklarından elde edilir.


Matcha (Maçça çayı olarak okunur), çay yapraklarının toplanmadan önce 15 gün gölgede bırakılır, bunun sebebi bitkinin daha fazla klorofil salgılamasını sağlamaktır. Klorofil hem çaya parlak yeşil rengini verir hem de kuvvetli bir tada sahip olmasını sağlar.


Matcha çayı genellikle Gyokuro cinsi çayın yapraklarından elde edilir. Çay yaprakları toplandıktan sonra buhara maruz bırakılır, kurutulur, sap, damar ve diğer fazlalıkların ayrıldığı bir işlemden geçirilir. İşlem sonucunda ilk toplanan ürünün sadece %10’unun kaldığı “Tencha” elde edilir. Daha sonra Tencha, genellikle el değirmeni ile çok yavaş bir şekilde toz haline getirilir. 


Kullanım Önerisi !


Bitkisel yapısı ile herhangi bir kimyasal katkı maddesi dahil edilmeden üretilmiştir. Bu sayede bitkisel olarak piyasaya sürülen bu ürünleri satın almak ve bir kullanım alanı yaratmak söz konusudur. Siz de hemen tek tıkla orjinal bandırollü ürünlere sahip olabilmek için internet sitemizden ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.  


Kendi ambalajı ve kutusunda kullanım talimatları, uyarılar ve saklama koşulları gibi tüketiciyi ilgilendiren önemli bilgiler verilmiştir. Talimatlar doğrultusunda tüketime önem gösterilmeli ve uygun olarak kullanılmalıdır. Bir tatlı kaşığı kadar Mactha Çayı kullanımı tavsiye edilmektedir. Web sitemizde incelediğiniz ürün bitkisel gıda takviyesidir, ilaç kesinlikle değildir. Doktor tarafından reçete ile verilmez ve satılmaz, ilaç değildir. Kullanırken bir yan etki oluşması durumunda hemen tüketim kesilmeli ve bir tıp hekimine müracaat edilmelidir.


Orjinal Ürün Satış Sitesi !


İnternette, dijital ortamda ve sosyal medyada sıkça karşılaşılan sahte ürü satışına karşı tüketiciler dikkatli olmalıdırlar. Orjinal ürün satın almak ve güvenle kullanmak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Bitkisel içeriği sahip üründür, güvenle kullanabilirsiniz. Seçiminizi buna göre yapabilir ve sınıfında dikkat çeken ürünü tek tıkla satın alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bitkisel sıva formda olup kullanımı kolay bir üründür. Lansman fiyatı ile pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Adetli siparişlerdeki bedava kargo fırsatınla satın edebilirsiniz. Sonrasında ise uzun kullanımları sağlayacağınız çoklu pakette olan kampanyalara yönelebilirsiniz. Orjinallik garantisinle sunulan bu ürünler kapıda ödeme sistemleri ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir.


En Özel Fiyatlar İle


Üstelik her siparişinize Metabolizma Hızlandırma Çayı Hediye...


Ücretsiz Kargo İle...


1 kutu 49  yerine sadece  40 TL 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi