Teff Life Slim Tef Tohumu Çayı 30 Günlük / Orjinal Bandrollü Life Slim Teff Çayı

49,90TL 69,00TL

Etiketler: Teff Life Slim Tef Tohumu Çayı 30 Günlük / Orjinal Bandrollü Life Slim Teff Çayı, form, zayıflama, ünlülerinçayı, doğal, zayıflama, kolay, hızlı, etkili, kalıcı, yağyakıcı, göbekeriten, nasılkullanılır, neiçinkullanılır, nelereiyigelir, nasıleddeedilir, nasılüretilir, enhesaplı, enuygunfiyat enucuz, cercimehmetefendi, cercidogalurunler, cercibaharat, cerci, çerçi, çerçibaharat, çerçidoğalürünler, çerçimehmetefendi,

Teff Life Slim Tef Tohumu Çayı 30 Günlük / Orjinal Bandrollü Life Slim Teff Çayı

Gerçek,  Bandrollü, Orjinal Ürün...

Taklitlerinden Sakının...

ÇAY İÇERİĞİ:

Tamamen bitkisel olan Teff Tohumu Çayı'nın içeriğinde, bamya çiçeği, yeşil kahve, funda, sandalos sakızı, biberiye, tarçın, kitre, make yaprağı, zamkı, kinoa tohumu, yeşil çay, chia tohumu, kuşburnu, aspir tohumu, barut ağacı kabuğu, kiraz meyve sapı, lepidyum, limon otu, maca ve açai bulunmaktadır.

Düşük kalorili ve açlık hissini bastıran teff çayı ile zayıflamak mümkün. Kinoa veya kahveye benzetilen bu ürün una dönüştürülerek aynı zamanda ekmek yapımında da kullanılmaktadır.

TEFF ÇAYI NASIL YAPILIR?

Vücudunuzdaki ödemden kurtulmanın bir yolu da Teff Çayı tüketmek. Teff çayını tükettikten sonra vücudunuzdaki yağları da idrar yolu ile atabilirsiniz. Doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz.

Teff çayı nasıl kullanılır?

Günde bir bardak tüketiniz. 2 Bardak içme suyunu kaynatın ve içerisine iki tatlı kaşığı teff tohumu ekleyin. İçime hazır! Kahvaltıya başlamadan aç karnına tüketiniz.


TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUN ÜRETİLMİŞTİR.

Dahili kullanıma uygundur.

Son kullanma tarihinden önce tüketilmelidir..

Serin, kuru ve ışık olmayan yerde; ambalajında muhafaza ediniz

  

-Faturalı ürün.


-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

-Ürünlerimiz güncel üründür.

-Son kullanma tarihi yaklaşmış ürün gönderilmemektedir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi