Grand Gnreux Plus Gögüs Bakım Kremi 100 ml / Grand Gnreux Plus Long La Gögüs Büyütücü ve Şekillendirici Krem

49,00TL 79,00TL

Etiketler: Grand Gnreux Plus Gögüs Bakım Kremi 100 ml, Grand Gnreux Plus Long La Gögüs Büyütücü ve Şekillendirici Krem, dikleştirici, dolgunlaştırıcı, büyütücü, şekillendirici, toparlayıcı, gögüs, meme, longda, gele, de, bomber, la, poitrine, grand, gnreux, la, plus, grande, poitrine, long, da, nasılkullanılır, neiçinkullanılır, nelereiyigelir, nasıleddeedilir, nasılüretilir, enhesaplı, enuygunfiyat enucuz, cercimehmetefendi, cercidogalurunler, cercibaharat, cerci, çerçi, çerçibaharat, çerçidoğalürünler, çerçimehmetefendi

La Plus Grande Poitrine Long Da Krem:

Grand Gnreux Plus Long La Gögüs Büyütücü ve Şekillendirici Krem


%100 Kullanıcı Memnuniyeti Olan Ürün...


1 ) ALDIĞIM ÜRÜN ORJİNAL Mİ?
Sitemizden satın alacağınız tüm ürünler orjinaldir. Ürünlerin hepsi Türkiye distribütöründen alınmakta veya direk olarak firmamız tarafından ithal edilmektedir.

2 )Grand Gnreux Plus hormon içerir mi?
Ürünümüz hormon içermemektedir.

3 )Grand Gnreux Plus Göğüs Büyütücü Krem'in Göğüslerime ne kadar faydası olacak?
Göğüs Büyütücü Krem; içerdiği bitki özleri sayesinde hormonal yapınıza bağlı olarak etkisini 7 gün içerisinde görmeye başlarsınız. Kullanım süresince göğüslerinizde büyüme devam eder. Büyüme hızı hormonal yapınıza bağlı olarak değişmektedir. Ortalama olarak 3 kutu uygulama sonunda 75 beden olan göğüsler 80- 85 olabilmektedir.

4 )Grand Gnreux Plus Göğüs Büyütücü güvenli mi?
Formülde kullanılan bitkiler tıpta yüzyıllardır hiçbir yan etkisi olmadan kullanılmıştır. İçerisinde sentetik katkı maddeleri, renklendiriciler ya da yapay koruyucu maddeler içermez ve binlerce kullanıcı kadın bir yan etkisini ifade etmemiştir.

5 ) Göğüslerimdeki büyümeyi ölçmenin en doğru yolu nedir?
Klinik çalışmalarda , kadınlardan üzerlerine rahatlıkla oturan bir test sütyeni almaları istenmiştir. Bu sütyen gündelik amaçlı değildir. Her 2-3 haftada bir sütyeni denemeleri ve üzerlerine ne sıkılıkta olduğunu not etmeleri istenir. Ölçüm için mezura vb. kullanılması tavsiye edilmez.

6 ) Grand Gnreux Plus'yı kullanırken uygulama gereken özel bir diyet yada almam gereken bir gıda var mı?
Asitli içeceklerin özellikle kafeinli olanların aşırı tüketilmemesi dışında bir özel bir diyet önermiyoruz. Bireyler sağlıklı bir yaşam tarzına uygun olarak dengeli beslenmeli ve bütün gıdalardan almalıdır.

7 ) Grand Gnreux Plus'nın herhangi bir yan etkisi varmı?
Grand Gnreux Plus Göğüs Büyütücü tamamiyle bitki özlerinden üretildiği için herhangi bir yan etkisi yoktur.

8 ) Grand Gnreux Plus Nasıl Kullanılır?

Grand Gnreux Plus Hergün Günde en az bir defa parmak ucuna az miktarda alınır ve dairesel hareketlerle 3-5 dk. masaj yapılarak uygulanır. Yıkamak gerektirmez. Kokusu rahatsız etmez. iç çamaşırınızda lekeye neden olmaz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi