Yalancı Portakal Merhemi / Hafız Baba Yalancı Portakal Merhemi 50 ml

40,00TL 40,00TL

Etiketler: Yalancı Portakal Merhemi / Hafız Baba Yalancı Portakal Merhemi 50 ml, romatizma, Romatizmal rahatsızlıklarda % 98 başarı Eklem rahatsızlıklarında % 89 başarı Egzama sorunlarında % 96 başarı Kas ağrılarında % 82 başarı Sinirsel ağrılarda % 82 başarıkireçlenme, eklemağrıları, rahatsızlıkları, belfıtığı, boyun, fıtığı, düzleşme, kulunç, Tüm eklem rahatsızlıklarını ile romatizma hastalığını iyileştirmesi Sorunlu kıkırdakları onarması ve yenilemesi Ağrıları azaltması ve şişkinlikleri hafifletmesi Bacak ve diz bölgelerinde oluşan ödemlerin tedavisine yardımcı olması Kemik erimesi rahatsızlığından dolayı oluşan ağrıların azalmasına yardımcı olması Fıtık, artroz, siyatik, osteoporoz ve artrit hastalıklarının tedavilerine olumlu katkı sağlaması Tüm kireçlenmelerin tedavisinde etkili olması, bitkisel, belfıtığı, enuygunfiyat, krem, boyunfıtığı, enucuzfiyat, eniyifiyat, masaj, enucuz, romatizma, akıllı, doğal, eklemrahatsızlıklarıakıllıkrem, orjinalakıllıkrem, gerçek, eniyiakıllıkrem, eklemağrıları, kasağrıları, belfıtığı, boyunfıtığı, romatizma, kireçlenme, burkulmalar, soğukalgınlığı, miğren, başağrısı, enheseplı, enuygun, eniyifiyat, orjinalürün, mişa, uyarkimya, uyarkozmatik, çerçi, cerci, çerçimehmetefendi, çerçidoğalürünler, cercibaharat

Hafız Baba Yalancı Portakal Merhemi

1 Adet Krem 39 EURO yerine                                     


Ülkemizde sadece  40 TLHafız Baba Yalancı Portakal Merhemi Nedir ?

Yalancı Portakal Merhemi nedir?  Yalancı Portakal Merhemi içeriğinde tamamen organik bileşenler içeren bitkisel bir üründür. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.  Bu doğal ürünün formülü saklanmamış içeriği kutu üzerinde İçeriğindekiler kısmında tamamen açıklanmıştır. İçeriğindekilere karşı alerjisi olanların dışında herhangi bir yan etkisi olmayacağı için rahatlıkla tüketilebilir ve kullanımı oldukça kolaydır. Hayatı boyunca aktif yaşam geçiremeyen bireyler için tam anlamı ile spesifik olarak üretilmiştir. Bunun dışında sporcular, ev hanımları, iş adamları vb herkesin kullanımına uygun bir üründür.


Yalancı Portakal Merhemi Fiyatı

Yalancı Portakal Merhemi fiyatı bakımından oldukça uygundur. Türkiye satış fiyatı tüm Avrupa ve dünyada 39 EURO olmasına rağmen ülkemizde sadece 40TL olarak sunulmaktadır. Adet yükseldikçe faydalık ve fiyat bakımında kampanyalar mevcuttur.

En az Üç adetlik kür önerilen ve tavsiye edilen pakettir.

 

Yalancı Portakal Merhemi Nasıl Kullanılır ?

Yalancı Portakal Merhemi kullanımı oldukça basittir. Merhem formunda olan ürünü kullanıma geçmeden önce kutu üzerinde tüketicilere belirtilen kullanım talimatlarına bakınız.

Uygulanacak bölgenin temiz ve arındırılmış olmasını sağladıktan sonra ince tabaka halinde merhemi dairesel hareketler ile hafif masaj yapılarak sürünüz. Günde iki defa kullanımı önerilmektedir.


-Faturalı ürün.

-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

-Ürünlerimiz güncel üründür.

-Son kullanma tarihi yaklaşmış ürün gönderilmemektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi