Herbatech Siyah Karbon Diş Macunu / Beyazlatma 120 ml

SİYAH KARBON DİŞ MACUNU 75 ml

Herbatech Siyah Karbon Diş Macunu / Beyazlatma

Mevcut beyazlığın korunmasında ve ağız kokusunun önlenmesine yardımcı olur.

Kullanımı: Fırçayı dişeti çizgisine 45° açı île tutarak diş yüzeylerini diş etinden dişe doğru fırçalayın. Tüm dişlerin dışını, içini ve çiğneme yüzeyini ileri doğru kısa hareketler kullanarak nazikçe fırçalayın. bakterileri uzaklaştırmak ve ferah bir nefese kavuşmak için dilinizi önden arkaya doğru nazikçe fırçalayın.

SİYAH KARBON DİŞ MACUNU / BEYAZLATMA
Aktif karbon diş macunu diş rengini en az iki ton açtığı kanıtlanmıştır. Diş minesinin güçlendirilmesi, diş etinin korunmasında aktif rol alır.  Mevcut beyazlığın korunmasında etkilidir. Ağız kokusunun önlenmesine yardımcı olur. Bakteri plaklarının giderilmesi ve oluşumunu önler. Uygulama sonunda uzun süreli ferahlık hissi sunar. Yoğun bitkisel formülü ile ideal diş taşı temizleme imkanı sunar. 

Aktif İçerik:  Carbon Black (Aktif Karbon), Hydrated silica, Nane Yağı (Mentha piperita), Menthol, Steviol glycosides

Kullanımı: Fırçayı dişeti çizgisine 45° açı île tutarak diş yüzeylerini diş etinden dişe doğru fırçalayın. Tüm dişlerin dışını, içini ve çiğneme yüzeyini ileri doğru kısa hareketler kullanarak nazikçe fırçalayın. bakterileri uzaklaştırmak ve ferah bir nefese kavuşmak için dilinizi önden arkaya doğru nazikçe fırçalayın.

-Faturalı ürün.

-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

-Ürünlerimiz güncel üründür.

-Son kullanma tarihi yaklaşmış ürün gönderilmemektedir.




Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi