Şerife Ana İsveç İksiri Organik, Elma Sirkeli, Alkolsüz

Alkolsüz İsveç İksiri

250 ml. Cam Ambalaj.

ŞERİFE ANA ELMA SİRKELİ İSVEÇ İKSİRİ - FREE ALCOHOL ALKOLSÜZ İSVEÇ İKSİRİ 1947 ' den günümüze.


DOĞAL FERMANTASYON YOLUYLA ÜRETİLMİŞTİR.

SİRKELERİMİZİN SON KULLANMA TARİHİ YOKTUR.

SİRKELERİMİZ BEKLEDİKCE KALİTESİ ARTMAKLA BİRLİKTE İÇİNDEKİ SİRKE BAKTERİLERİ ARTMAYA DEVAM ETMEKTEDİR 

  • TAMAMEN DOĞAL HİÇ BİR KİMYASAL MADDE İLAVESİ YOKTUR KORUYUCU İÇERMEZ İÇİLEBİLİR CİLT DE KULLANILA BİLİR 
  • GÜNLÜK EN FAZLA BİR KAHVE FİNCANI İÇİLMESİ TAVSİYE EDİLİR
  • ÜRÜN RENGİ VE KOKUSU HER PARTİYE GÖRE AZDA OLSA FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.İsveç şurubu Ceduvarlı Elma Sirkeli Bitkisel Karışım

Bu acı şurubun reçetesi İsveçli Dr.Samst'ın notları arasında, kendisinin ölümünden sonra bulunmuştur. 

İSVEÇ ŞURUBU Fermente Edilmiş Elma Sirkeli Bitkisel Karışım Orjinal safran kulanıldığın dan dolayı rengi kırmızıdır.

KULLANIM ALANLARI ve BİÇİMLERİ ve İçindekiler

Elma sirkesi Kırmızı pancar Besbase  Cedvar  Centiyane , Domuzdikeni  Eğir kökü  Kafur  Kakule  Melekotu kökü  Mira Ravent kökü, Safran Sarısabır Sinameki  Tarçın 

İÇTEN KULLANIMDA

İçten kullanımda, günde 1-4 kere, 1-2 çay kaşığı dolusu, bitki çaylarına veya ılık suya karıştırılarak alınabilir. Çocuklarda dozaj yarıya indirilir. Akut durumlarda, 1-2 yemek kaşığı dolusu şurup, sek olarak veya bir misli suyla inceltilerek, bir kerede içilir. Gebelik süresince ve 10 yaşın altında çocuklarda içten kullanılması doğru olmayabilir, çünkü bu konularda bilimsel araştırma eksikliği söz konusudur. Şurupla birlikte içilen inek sütü nedeniyle bazı duyarlı bünyelerde alerjik tepkiler oluşabilir. Süt veya şurup kullanımına son verildiğinde ise bu tepkiler sona erer.

DIŞTAN KULLANIMDA

Dıştan kullanımda, hasta veya ağrılı bölgeye sürülür veya kompres yapılır. Şurubun bazı duyarlı derileri tahriş edebileceği veya kurutabileceği göz önüne alınarak, kompresten önce o bölge yağlı bir kremle, veya aynısafa merhemi ile veya zeytinyağı ile nemlendirilir. Şurupla ıslatıldıktan sonra hafifçe sıkılmış bir pamuk parçası bölgeye yatırılır. Giysilere leke yapmaması ve soğumaması için bir plastik parçasıyla örtülür ve sargı beziyle tespit edilir. Sürekli uygulanan kompreslerde hep aynı pamuğu kullanmakla, hem kompresin gücü arttırılmış, hem de şurup tüketimi azaltılmış olur. Kompres, birkaç saat veya gece boyunca etkilemeye bırakılabilir.


UYARI: Her türlü hastalığı teşhis ve tedavi yetkisi yalnızca doktorlara aittir. Bitkisel ürünler doktorunuzun verdiği tedaviye destek olarak değerlendirilmelidir. Küçük hastalıkların, büyük hastalıkların habercisi olabileceği unutulmamalıdır.


Faturalı ürün.

-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

-Ürünlerimiz güncel üründür.

-Son kullanma tarihi yaklaşmış ürün gönderilmemektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi