Lacinia Göğüs Bakım Kremi / Losyonu 50 ml 


LACİNİA GÖĞÜS BAKIM LOSYONU / KREMİ

Bitkisel yağlar ve bitki özleri sayesinde cildinizin daha iyi görünmesine yardımcıdır.
Kullanımı : Bir miktar losyonu avucunuzun içine sıkarak göğüs ve dekolte bölgenize dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak uygulayınız. Düzenli ve günde bir defa kullanımı tavsiye edilir.

Bitkisel yağlar ve bitki özleri sayesinde cildinizin toparlanmasına, şekil bozukluğunun giderilmesine, daha parlak görünmesine destek olur.

Göğüs ve dekolte bölgesindeki cildinize uyguladığınızda  cildin daha parlak ve gergin görünmesini  sağlamaktadır.
E vitamini içeriği ile cildinize bakım yapar.

Aktif İçerik : Çemen Otu Özü (Trigonella foenum-graceum), Çörek Otu Yağı (Nigella sativa), Rezene Yağı (Foeniculum Vulgare), Mersin Yaprağı Yağı (Myrtus Communis), Vitamin E

Kullanımı : Bir miktar losyonu avucunuzun içine sıkarak göğüs ve dekolte bölgenize dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak uygulayınız.

Düzenli ve günde bir defa kullanımı tavsiye edilir.

Uyarı ve Saklama Koşulları : Haricen kullanılır. Gözle temas etmesinden sakınınız.  Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız. Açık yara ve tahrışlı deriye uygulamayınız. Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde alrjen testi yapınız. Alerjik reksiyon görülmesi halinde hemen kullanmayı birakiniz.Oda Sıcaklığında (25 °C),Güneş ışığından uzak, serin ve kuru, çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambaji içerisinde saklayınız.

-Faturalı ürün.

-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

-Ürünlerimiz güncel üründür.

-Son kullanma tarihi yaklaşmış ürün gönderilmemektedir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi