Mecitefendi Ardıç Tohumu Yağı 10 cc

20,00TL 27,00TL

  • Markalar Mecitefendi
  • Ürün Kodu: btkslyg00057
  • Stok Durumu: 2-3 Days
  • Vergiler Hariç: 20,00TL

Etiketler: Mecitefendi Katkısız Ardıç Tohumu Yağı 10 cc, tohumu, yağ, saf, saç, kepek, eklem, ağrı, yağı, mecitefendi, ardıç, uçucu, nasılkullanılır, neiçinkullanılır, nelereiyigelir, nasıleddeedilir, nasılüretilir, enhesaplı, enuygunfiyat enucuz, cercimehmetefendi, cercidogalurunler, cercibaharat, cerci, çerçi, çerçibaharat, çerçidoğalürünler, çerçimehmetefendi

Mecitefendi Katkısız Ardıç Tohumu Yağı 10 cc

ARDIÇ YAĞI 10CC

 

MECİTEFENDİ ARDIÇ TOHUMU YAĞI

Distilasyon Yöntemiyle elde edilmiş %100 Ardıç Tohumu Yağı'dır.

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi  içermemektedir. Natüreldir.

Evde kendinizin arılayabileceği bir saç bakım yağı tarifi:Mecitefendi Katkısız Ardıç Tohumu Yağını. Mecitefendi Katkısız Tatlı Badem Yağı, Mecitefendi Katkısız Çörekotu yağı, Mecitefendi Katkısız Hint Yağı ve Mecitefendi Katkısız Argan yağı ile birlikte saçlarınıza özel bakım yağınızı uygulayabilirsiniz. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimiz Mecitefendi Ardıç Katranı Şampuanı veya Mecitefendi Sarımsak Şampuanı kullanarak saç bakımlarını taçlandırabilirler.

evde hazırlaya bileceğiniz bir masa yağı tarifi: 

Mecitefendi Katkısız pelesenk yağı, Mecitefendi katkısız nane yağı, Mecitefendi katkısız melisa yağı, Mecitefendi Katkısız Kantaron yağı gibi yağlar ile Mecitefendi Katkısız Ardıç Yağı birlikte kokusuyla masaj keyfi veren ve masajınızı kolaylaştıracak bir masaj yağı elde etmiş olursunuz.

 

-Faturalı ürün. 

-Orijinal ürün.

-Anında kargo.

-Ürünlerimiz güncel üründür.

-Son kullanma tarihi yaklaşmış ürün gönderilmemektedir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi